kierownik oddziału, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna kocoń+48 605302801
numer referencyjny
/41/12/2018/KK - 55470

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która umożliwi Ci dalszy rozwój w sprzedaży. Podejmij wyzwanie w międzynarodowej firmie z branży technicznej, dla której poszukujemy: Branch Managera

oferujemy

  • Kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie i dbanie o relacje z klientami
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, opracowywanie zamówień
  • Prezentacja produktów w salonie wystawowym
  • Uczestnictwo w targach
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych i strukturalnych
  • Wizyty u klienta ze specjalnymi produktami
  • Organizacja administracyjna filii
  • Organizacja magazynu

zadania

  • Wyższe wykształcenie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w branży technicznej oraz doradztwie technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Zainteresowanie obszarem „air and water conditioning”
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i nastawienie na wyniki
  • Mobilność i dyspozycyjność
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

oczekujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy