kierownik operacyjny, ostrów wielkopolski

lokalizacja
ostrów wielkopolski, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/136/05/2020/GM - 63674

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją drobiu poszukujemy zmotywowanej i ambitnej osoby. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje, a na dotychczasowych stanowiskach współpracowałeś/-aś z sieciami handlowymi oraz potrafisz posługiwać się językiem angielskim lub niemieckim, to koniecznie prześlij nam swoją aplikację. Czekamy na to, żeby Cię poznać!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży mięsnej o ugruntowanej pozycji na rynku (specjalizującej się w gęsinie)
  • wiele ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwijania kompetencji handlowych
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego

zadania

  • planowanie strategii sprzedażowych
  • opieka nad kluczowymi klientami firmy
  • poszerzanie portfolio klientów
  • kontrola i realizacja zadań będących przedmiotem działalności Spółki
  • koordynacja działań związanych z opracowywaniem i wytyczaniem długo i średniookresowej strategii rozwoju Spółki

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim (pełnienia funkcji kierowniczej)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy, współpracy z sieciami handlowymi
  • doświadczenia w aktywnym zdobywaniu klientów i sukcesów z tym związanych
  • doświadczenia w branży mięsnej (najlepiej dot. drobiu)
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • gotowości do relokacji w okolice Ostrowa Wielkopolskiego
  • prawa jazdy kat. B