kierownik personelu porządkowego, zakopane

lokalizacja
zakopane, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/423/10/2018/MD - 54587

opis stanowiska

Wiemy, że hotelarstwo to spora część Twojego życia, dlatego chcemy, żebyś pracował z najlepszymi!

Dołącz do zespołu profesjonalistów nowej inwestycji hotelowej w Zakopanem!

oferujemy

  • pracę w nowoczesnym obiekcie, w hotelu należącym do stabilnej, stale rozwijającej się Grupy Hoteli
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje

zadania

  • organizacja pracy i strategii działu sprzątającego zgodnie z obłożeniem pokoi
  • koordynowanie dostępności pokoi
  • monitorowanie zgłoszeń ze strony klientów
  • prezentowanie postawy przywódczej w zespole oraz przyjęcie roli opiekuna gości
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • monitorowanie zakupów środków czystości i materiałów oraz inwentaryzacji

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • znajomości obsługi systemu Opera Property Management System
  • proaktywnej postawy
  • wysokich standardów w pracy z klientem
  • umiejętności organizacji pracy zespołu
  • kreatywności
  • zaangażowania