kierownik produkcji - branża budowlana, kielce

lokalizacja
kielce, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/535/10/2020/EC - 66337

opis stanowiska

Posiadasz wyższe wykształcenie budowlane? Masz już pierwsze doświadczenie związane z zarządzaniem podległym zespołem lub jako kierownik budowy? Aplikuj! Nasz klient zapewni Ci pełne wdrożenie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (bezpośrednio u klienta)
  • możliwość przyuczenia, szkolenia wewnętrzne
  • możliwość sfinansowania uprawnień budowlanych
  • pracę na 1 zmianę

zadania

  • koordynowanie pracy podległego personelu (ok. 80 osób)
  • dbanie o wysoką jakość produkcji
  • określanie wydziałowych planów produkcyjnych
  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • planowanie grafików pracy
  • zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • raportowanie i analizy wydajności produkcji
  • komunikacja z innymi działami firmy
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunek budownictwo
  • ok. 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub jako kierownik budowy
  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej