kierownik produkcji, człuchów

lokalizacja
człuchów, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/284/10/2018/NS - 54765

opis stanowiska

Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje możliwość dołączenia do swojego zespołu w charakterze Kierownika produkcji. Oferta skierowana jest do osób doświadczonych w tym obszarze z zaawansowanymi zdolnościami przywódczymi. Brzmi interesująco? Zapraszam do kontaktu.

oferujemy

  • stabilną pracę w rozpoznawalnej firmie
  • udział w rozwoju firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

zadania

  • tworzenie całokształtu spraw kadrowych (zatrudnienie);
  • zarządzanie szeroko rozumianym budżetem fermy;
  • realizacja miesięcznych KPI i rozliczanie w trybie miesięcznym;
  • współpraca z innymi działami firmy (wytwórnia pasz, dział budowlany, dział transportu, dział biogazowni, pozostałe fermy fermy trzody, administracja);
  • przygotowywanie raportów dotyczących parametrów produkcyjnych.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - studia weterynaryjne, zootechniczne, rolnicze
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na fermach matecznych oraz pracy przy zarządzaniu dużym zespołem
  • szeroko rozwinięte kompetencje przywódcze
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • znajomość MS Office