kierownik produkcji, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/57/12/2019/NS - 61812

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym? Nie jest Ci obce zarządzanie zespołem? Poszukujesz pracy w okolicach Trójmiasta?

Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy

zadania

  • zarządzanie produkcją w podległym wydziale produkcyjnym;
  • wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem narzędzi lean manufacturing przy udziale koordynatora lean;
  • raportowanie produkcji w oparciu o właściwie zdefiniowane wskaźniki;
  • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
  • rozwijanie bezpiecznego środowiska pracy;
  • wspieranie szkoleń nowych pracowników;
  • budowanie kultury zarządzania i rozwijania pracowników.

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy
  • wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania zespołem
  • umiejętność stawiania celów i motywowania do ich efektywnej realizacji
  • umiejętność zarządzania zespołami pracującymi w systemie zmianowym 24/7
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing