kierownik produkcji, mysłowice

kontakt w randstad
marlena szafron - 695951979, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
mysłowice, śląskie
obszar
inżynieria
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/424/08/2018/MS - 53451

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i realizacją konstrukcji budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko kierownika produkcji.

oferujemy

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilna praca w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • miła atmosfera pracy

zadania

  • nadzór nad pracownikami zmiany wydziału produkcji
  • nadzór nad procesem technologicznym produkcji
  • koordynowanie pracy poszczególnego wydziału produkcji z pozostałymi wydziałami produkcji oraz pośrednimi - zaopatrzenie, logistyka, celem optymalizacji procesu produkcyjnego
  • opracowywanie planów produkcyjnych
  • organizowanie pracy pracowników działu, zgodnie z planem oraz celami spółki
  • wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • sporządzanie kosztorysów oraz kalkulacji

oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie techniczne, mile widziane Technologia Drewna
  • znajomość technologii i procesów produkcji
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dodatkowym atutem, będzie znajomość technologii drewna i wykańczania powierzchni
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołu pracowników
  • obsługa komputera (Excel, Word)
  • samodzielność oraz inicjatywa
  • bardzo dobra organizacja pracy