kierownik produkcji, przeworsk

kontakt w randstad
ewelina sokołowska - 609890088, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
przeworsk, podkarpackie
obszar
produkcja
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/127/07/2018/ES - 52704

opis stanowiska

oferujemy

  • praca w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • praca w dynamicznym zespole

zadania

  • odpowiedzialność za sferę produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień
  • efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem
  • nadzór i realizacja harmonogramu produkcji
  • skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi
  • realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój Spółki w sferze produkcji
  • podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • uczestnictwo w pracach rozwojowych Spółki

oczekujemy

  • doskonała organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • ok. 3 - 5 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dynamizm w działaniu i zorientowanie na sukces
  • umiejętność analitycznego myślenia