kierownik produkcji, tuchola

lokalizacja
tuchola, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/281/11/2018/AJ - 55121

opis stanowiska

jeśli cenisz jakość i profesjonalizm oraz masz doświadczenie jako kierownik produkcji - czytaj dalej i aplikuj, by móc dołączyć do wiodącej w swojej branży organizacji

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realną możliwość rozwoju i ciekawe wyzwania
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • wsparcie w relokacji

zadania

  • nadzór nad realizacją harmonogramu produkcji
  • nadzór nad organizacją pracy i linii produkcyjnych
  • dbanie o organizację procesów produkcyjnych oraz prawidłową obsługę maszyn i urządzeń
  • podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych
  • współpraca z kierownikami innych działów oraz działami firmy zagranicą
  • obliczenia i kalkulacje finansowe
  • kontrola kosztów działu
  • raportowanie wyników

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia jako kierownik produkcji - min. 3 lata
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności zarządzania zespołem i budowania dobrych relacji