kierownik produkcji, włocławek

lokalizacja
włocławek, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/212/07/2020/PK - 64517

opis stanowiska

Zarządzanie produkcją to Twoja pasja? Wielkie gabaryty to dla Ciebie interesujące wyzwanie? Firma produkcyjna działająca w obszarze produktów wielkogabarytowych rozszerza swój zespół. Zapraszamy do kontaktu!

oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę
  • możliwość realnego wpływu na środowisko pracy
  • dużą samodzielność i możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • dodatkowe szkolenia

zadania

  • odpowiedzialność za zapewnienie realizacji procesu produkcyjnego
  • czynny udział w opracowywaniu planów produkcyjnych
  • odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie przekazanych do realizacji zamówień i planów produkcji
  • aktywny kontakt z innymi działami firmy, ścisła współpraca z planistą produkcji
  • raportowanie przebiegu prac Dyrektorowi produkcji
  • odpowiedzialność za realizację zadań przez podległych pracowników
  • odpowiedzialność za zapewnienie prawidłowych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w procesach produkcyjnych
  • wprowadzanie rozwiązań optymalizujących proces produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z produktem wielkogabarytowym
  • Kompetencje kierownicze
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programów: ERP, Solid Edge, MS Office