kierownik projektów it, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika kwaśna+48 785620002
numer referencyjny
/588/07/2019/DKkarolina k - 59750

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy z branży mediowej - poszukujemy osoby na stanowisko  Kierownika Projektów IT.

oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu IT w dużej i złożonej organizacji.
  • Możliwość rozwijania obszarów o kluczowym znaczeniu dla firmy.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji.
  • Pakiet benefitów.
  • Kontrakt b2b.

zadania

  • Organizacja, koordynacja i zarządzanie procesem przygotowania i całego cyklu realizacji projektów informatycznych, zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem, z dbałością o jakość produktu i procesu.
  • Identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie.
  • Prowadzenie projektów zgodnie ze standardami, współudział w ich tworzeniu.
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium projektu.
  • Utrzymywanie relacji z interesariuszami.
  • Organizacja pracy zespołu projektowego.

oczekujemy

  • 4-5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera przy realizacji projektów informatycznych, w rozproszonej i złożonej strukturze organizacji.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka) - mile widziane podyplomowe z zakresu zarządzania
  • Zdolności analityczne, wiedzę w zakresie sporządzania podsumowań i raportów do projektu.
  • Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (np. MS Project, Primavera, Kanban Tool).
  • Znajomość metodyk projektowych potwierdzoną certyfikatami (preferowany Prince 2).
  • Znajomość analizy biznesowej, umiejętność jej wykorzystania i definiowania.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie procesów QA.
  • Zdolności komunikacyjne, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu projektowego.