kierownik projektu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/345/11/2018/ES - 55178

opis stanowiska

Chciałbyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w branży budownictwa przemysłowego? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

zadania

  • prowadzenie inwestycji budowlanej - współpraca z generalnym wykonawcą, podwykonawcami i inspektorem nadzoru
  • zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • koordynacja pracy własnego zespołu i podwykonawców
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie
  • nadzór nad zamówieniami oraz zakupami
  • bezpośredni kontakt i współpraca z gestorami, inwestorami oraz podwykonawcami
  • dobór podwykonawców, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach
  • dokonywanie wszelkich uzgodnień technicznych dotyczących inwestycji zarówno z partnerami biznesowymi jak i Urzędami
  • koordynacja odbioru końcowego inwestycji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunek Budownictwo
  • min. 3-4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych (obiekty przemysłowe - mile widziane)
  • znajomość programów: Autocad, Revit, MS Project
  • umiejętność skoordynowania procesu inwestycyjnego
  • umiejętność tworzenia budżetów budowlanych oraz rozliczania inwestycji komercyjnych
  • znajomość analizy nieruchomości pod względem formalnym prawnym i technicznym
  • praktyczna znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę i oddania obiektu do użytkowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)