kierownik r&d, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501327937
numer referencyjny
/227/02/2019/KW - 56682

opis stanowiska

Wiodący na rynku europejskim producent środków utrzymania czystości z siedzibą pod Lublinem poszukuje Kierownika R&D na nową linię produktową. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu do produkcji nowych produktów zapraszamy!

oferujemy

  • samodzielne stanowisko managerskie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole

zadania

  • prowadzenie produktu od momentu projektu do wprowadzenia do produkcji
  • projektowanie nowych, innowacyjnych  produktów zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez dział sprzedaży
  • bieżąca praca nad modyfikacjami, ulepszaniem produktów już wprowadzonych do produkcji
  • dobieranie surowców, weryfikacja ich zużycia, poszukiwanie dostawców
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • zarządzanie podległym zespołem 2 technologów
  • współpraca z działem sprzedaży i technologii opakowań
  • bieżące raportowanie do Kierownika Działu R&D w języku angielskim

oczekujemy

  •  wykształcenia wyższego technicznego lub chemicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  •  znajomości standardów w zakresie tworzenia procedur oraz wdrażania w obszarze produkcyjnym
  • kreatywności w tworzeniu rozwiązań technologicznych
  •  biegłej znajomości języka angielskiego