kierownik robót (fit-out), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605 307 704
numer referencyjny
/148/08/2019/NO - 59971

opis stanowiska

Szukasz możliwości rozwoju? Chcesz współpracować z ciekawymi ludźmi a branża fit-out nie jest Ci obca? Nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe w tym roczna premia uznaniowa
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • pokrycie kosztów prowadzenia działalności przez pracodawce

zadania

  • zarządzanie czasem pracy pracowników budowlanych
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • wyznaczanie zadań priorytetowych
  • dostosowywanie czasu pracy pracowników do wykonywanych zadań
  • rozdzielanie zadań pomiędzy poszczególnych pracowników
  • weryfikacja jakości wykonywanej pracy

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne oraz doświadczenie w kierowaniu ludźmi
  • znajomość rynku fit-out w tym dostawców usług i materiałów
  • analiza harmonogramu w modelu kaskadowym
  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje