kierownik robót geotechnicznych, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Geologia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605 303 807
numer referencyjny
/144/10/2020/NB - 65990

opis stanowiska

Dołącz do zespołu inżynierów i zdobądź doświadczenie w ciekawym projekcie hydrotechnicznym!

Miejsce pracy- okolice Zielonej Góry

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Narzędzia do pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę

zadania

  • Nadzór nad badaniami geologicznymi i geotechnicznymi
  • Nadzór nad laboratorium
  • Sporządzanie dokumentacji geotechnicznej na podstawie analizy wyników badań laboratoryjnych i terenowych
  • Prowadzenie odbiorów geotechnicznych podczas prac budowlanych
  • Kontrola jakości materiału gruntowego, przeznaczonego do wbudowania w korpus nasypu
  • Wnioskowanie badań uzupełniających i sprawdzających

oczekujemy

  • Uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub uprawnień budowlanych w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń (min. od 2015 roku)
  • Minimum 5-letniego doświadczenia z zakresu specjalistycznych robót geotechnicznych objętych zakresem normy Eurokod 7
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem