kierownik robót montażowych, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

angelika nowakowska+48 667501552
numer referencyjny
/292/11/2020/AN - 66677

opis stanowiska

Szukasz długoletniej współpracy z firmą z branży budowlanej?

Cechują Cię umiejętności techniczne, ale także zdolności przywódcze i dobre podejście do zespołu?

Czekaliśmy na Ciebie- aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • liczne szkolenia
  • naukę języka angielskiego
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową

zadania

  • egzekwowanie wykonania działań przez podwykonawców i ich terminowości
  • nadzór nad dostawami, zamawianie niezbędnych urządzeń
  • nadzór nad pracami montażowymi- ich terminowością i zgodnością z BHP
  • kierowanie zespołem
  • współpraca z działem montażu oraz pozostałymi działami
  • realizowanie zadań w zakresie zarządzania środowiskiem, jakością i BHP

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego, okołobudowlanego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub przy projektach budowlanych w terenie minimum 2 lata
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • doświadczenia w kontakcie z podwykonawcami
  • umiejętności analitycznych