kierownik robót montażowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/407/04/2021/JM - 69617

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży wind i schodów ruchomych poszukujemy Kierownika Robót Montażowych.

Masz doświadczenie w prowadzeniu samodzielnie projektów technicznych? Współpraca z klientem nie jest Ci obca?

Proces montażu urządzeń dźwigowych (wind / schodów ruchomych) jest Ci znany? Umiejętnie koordynujesz pracą ludzi? Jeśli tak - nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • ogromne możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów (dofinansowanie studiów, pakiet szkoleń, lekcje języka angielskiego)

zadania

  • zarządzanie procesem montażu urządzeń dźwigowych (windy oraz schody ruchome)
  • planowanie prac wewnętrznych zespołów montażowych oraz firm podwykonawczych
  • nadzór nad poprawnością oraz terminowością wykonywanych prac montażowych
  • zarządzanie budżetami realizowanych projektów
  • forecastowanie wyników oraz optymalizowanie kosztów
  • udział w przygotowaniu oraz praca z dokumentacją projektową
  • współpraca z klientami firmy przy realizowanych projektach montażowych (generalni wykonawcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe)

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • doświadczenia przy samodzielnym prowadzeniu projektów
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, min. 2 lata
  • praktyki w pracy z dokumentacją projektową
  • umiejętności negocjacyjnych i podejmowania samodzielnych decyzji
  • osoby potrafiącej się odnaleźć w dynamicznym tempie pracy
  • osoby nastawionej na wynik