kierownik serwisu samochodowego, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia pomykała+48 663 304 300
numer referencyjny
/509/07/2019/SP - 59685

opis stanowiska

Poszukujemy kierownika serwisu samochodowego do znanej i cenionej firmy na terenie Starachowic. Firma głównie specjalizuje się w remontach, modernizacji i sprzedaży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, żurawi, podnośników oraz autobusów. Jeśli chciałbyś się rozwijać i zdobywać doświadczenie na kierowniczym stanowisku oraz mechanika samochodów ciężarowych nie jest Ci obca, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

zadania

  • zarządzanie podległym zespołem mechaników i działem zaopatrzenia części
  • organizacja warsztatu i stanowisk pracy
  • przyjmowanie i rozliczanie zleceń serwisowych
  • planowanie realizacji zleceń i prac mechaników
  • kontrola jakości realizowanych usług

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielności
  • zaangażowania
  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych