kierownik techniczny, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/482/06/2019/AK - 59222

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku dyrektora zakładu produkcyjnego? Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Dołącz do firmy , która oferuje realny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania.

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realny wpływ na funkcjonowanie i wyznaczanie kierunku rozwoju przedsiębiorstwa
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

zadania

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym i zależnymi działami, zespołami
  • nadzór nad efektywnością produkcji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego
  • nadzór nad procesami jakościowymi
  • ustalanie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami
  • tworzenie oraz wdrażanie krótko- i długoterminowych strategii produktowych
  • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystywania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • samodzielności i autorytetu
  • wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania ludźmi, zdolności interpersonalnych
  • doświadczenia w planowaniu i organizacji pracy zespołów
  • umiejętności zarządzania i optymalizacji procesów
  • mile widziana znajomość narzędzi i technik Lean Management
  • umiejętności analitycznego myślenia