kierownik utrzymania ruchu, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/735/06/2018/MG - 52495

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Posiadasz niezbędne uprawnienia i komunikujesz się w języku angielskim? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w woj. lubuskim.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów

zadania

  • kierowanie pracą działu utrzymania ruchu
  • prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych
  • nadzór nad przeprowadzanymi naprawami, remontami i konserwacjami maszyn
  • nadzór nad infrastrukturą budynku (w tym prowadzenie sprawozdawczości)
  • ciągłe usprawnianie i optymalizacja procesu
  • bieżąca współpraca z serwisami i podwykonawcami
  • współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia min. średnie
  • min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień SEP do 20kV, uprawnień energetycznych,
  • wiedzy z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, automatyki
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, sumienności
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomość programu MS Office (w tym MS Excel)