kierownik zaopatrzenia i transportu, kolonowskie

lokalizacja
kolonowskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/232/10/2019/MK - 61011

opis stanowiska

Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy i zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
  • szkolenia w strukturach organizacji
  • prace w przyjaznej atmosferze

zadania

  • prowadzenie negocjacji i koordynacja kontraktów firmy z klientami, partnerami, dostawcami
  • odpowiedzialność za politykę zakupową firmy
  • sporządzanie planów i harmonizacja terminów dostaw towarów
  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • przestrzeganie zasady gospodarności w zakresie swojego działania
  • właściwe kształtowanie stosunków międzyludzkich
  • kontrola kosztów zakupu i transportu
  • współpraca z innymi działami w opracowaniu strategii sprzedaży i zaopatrzenia kontrahentów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne, transport, logistyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i dostawcami
  • strategiczne myślenie oraz umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętności zarządzania personelem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office