kierownik zespołu ar, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sport, Rekreacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/64/12/2018/OL - 55514

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obszarze należności? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i uczestniczyć w różnych projektach? Biegle posługujesz się językiem angielskim?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach i inicjatywach
  • bardzo bogaty system bonusów i benefitów
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • zarządzanie zespołem specjalistów
  • tworzenie raportów i analiz w obszarze sprzedaży i windykacji
  • nadzór nad procesem zamknięcia okresu sprawozdawczego (miesięcznego, rocznego)
  • raportowanie i kontrola zaległych należności, windykacja płatności
  • udział w projektach reorganizacyjnych, wspieranie nowych inicjatyw, etc.
  • dbanie o rozwój zespołu

oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości (obszar należności)
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP, w tym w projektach wdrożeniowych
  • biegła znajomość języka angielskiego