kierownik zmiany lean, jeleśnia

lokalizacja
jeleśnia, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605 131 666
numer referencyjny
/208/04/2019/WW - 57830

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem zmianowym? Marzysz o rozwoju zawodowym?

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko kierownika zmiany. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością rozwoju
  • miejsce pracy Jeleśnia
  • pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:

-dodatkową opiekę medyczną

-ubezpieczenie na życie

-świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

-dofinansowanie do sportu i wiele innych

  • szkolenia pracownicze

zadania

  • zarządzanie zespołem zmianowym - organizacja pracy zmiany, urlopy, grafiki, czas pracy
  • stawianie celów i oczekiwań oraz ocena roczna pracowników
  • rozwój i szkolenie pracowników, motywowanie i angażowanie
  • monitorowanie KPI per zmiana
  • zarządzanie procesem na zmianie, nadzorowanie wytwarzania wyrobu gotowego zgodnie z planem i na właściwym poziomie efektywności
  • bieżący nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • pełne rozliczenie zleceń produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji procesowej
  • przestrzeganie technologii produkcji dla utrzymania standardu jakości produktów
  • nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie standardów jakości (HACCP, GMP/GHP, itp.) oraz utrzymanie w czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego i pomieszczeń produkcyjnych
  • optymalizacja procesów, proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów
  • zarządzanie i propagowanie bezpieczeństwa

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego, wykształcenie wyższe techniczne z zakresu zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość metod i technik zarządzania produkcją, specyfikacji eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej
  • nastawienia na współpracę i zorientowania na cele
  • doświadczenia w samodzielnym działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • swobody w poruszaniu się w środowisku Ms Office w szczególności Ms Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dostępności do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)