kierownik zmiany logistyki, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/482/01/2020/MK - 62416

opis stanowiska

Nowoczesna firma z branży motoryzacyjnej otwiera przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do aplikacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie o oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń w ramach ZFŚS, dofinansowanie do posiłków o raz dojazdów do pracy)

zadania

  • zarządzanie personelem w magazynie
  • przyjmowanie dostaw w SAP (kontrola towaru, przyjmowanie i wydawanie dostaw nieseryjnych, sprawdzanie zgodności towaru itp.)
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obsługa SAP dotycząca procesów logistycznych
  • tworzenie zamówień produkcyjnych dla planowanych procesów
  • nadzorowanie przebiegu procesów w magazynie

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (silne umiejętności liderskie)
  • solidnej znajomości procesów logistycznych w obszarze magazynu
  • znajomości systemu SAP i MS Office
  • uprawnień IWJO i IIS
  • znajomości przepisów BHP oraz środowiska pracy wg metod Lean manufacturing
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole