kierownik zmiany logistyki, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/392/08/2020/MK - 65199

opis stanowiska

Dołącz do zespołu specjalistów i rozwijaj się w międzynarodowej firmie produkcyjnej!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach
  • benefity: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz świadczenia w ramach ZFŚS

zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, procedur oraz standardów firmy
  • przyjmowanie dostaw w SAP, rozmieszanie towaru, kontrola przyjmowanego towaru, sprawdzanie zgodności, przyjmowanie i wydawanie dostaw nieseryjnych
  • współpraca z działami produkcyjnymi oraz z planistami
  • tworzenie zamówień produkcyjnych dla planowanych procesów
  • obsługa SAP z poziomu procesów logistycznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w magazynie

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość procesów logistycznych w obszarze magazynu
  • aktualne uprawnienia IWJO i IIS oraz znajomość systemu SAP
  • znajomość przepisów BHP oraz przepisów prawa pracy
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean Manufacturing
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności komunikacyjne