kierownik zmiany magazynu, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/42/10/2020/AZ - 65897

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu magazynem, zapraszamy do aplikacji

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • aktywny udział w spotkaniach i przeglądach BHP
  • efektywne motywowanie zespołu pracowników magazynowych
  • sprawowanie nadzoru nad powierzonym sprzętem użytkowanym przez podległych pracowników
  • dbanie o odpowiednie przeszkolenie Pracowników
  • inicjowanie i udział w projektach nieustannego doskonalenia
  • monitorowanie i organizowanie szkolenia z nowych procedur oraz urządzeń dla członków zespołu
  • zarządzanie kosztami stałymi w ramach ustalonych budżetów

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień logistycznych, procesów magazynowych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziana znajomość SAP
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym