kierownik zmiany, końskie

lokalizacja
końskie, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/142/10/2020/EC - 65980

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zmianą produkcyjną, a kierowanie podległym zespołem jest czymś, w czym dobrze się odnajdujesz, to dobrze trafiłeś! Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko kierownika zmiany gotowego do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Dodatkowe świadczenia w postaci ubezpieczenia grupowego oraz premii świątecznych
  • Pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany: 6-14, 14-22 (w sezonie niektóre soboty mogą być pracujące)

zadania

  • Planowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych na podległej zmianie
  • Zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu
  • Dbałość o najwyższą jakość wyrobów
  • Raportowanie wyników pracy
  • Dbanie o jakość, bezpieczeństwo i produktywność na stanowiskach pracy

oczekujemy

  • Wykształcenia min. średniego
  • Około rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (lider/kierownik/brygadzista zmiany)
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętności zarządzania pracownikami m.in. delegowania i rozliczania zadań
  • Chęci rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umiejętności efektywnej i sprawnej organizacji pracy
  • Komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole
  • Determinacji w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Gotowości do podjęcia pracy 2-zmianowej