kierownik zmiany, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/463/02/2021/JM - 68315

opis stanowiska

Masz doświadczenie w branży opakowaniowej lub tworzyw sztucznych?

Zarządzasz zmianą produkcyjną lub całą produkcją?

Jeśli tak - nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • ciekawą i wyzwaniową pracę na produkcji
  • uczestniczenie i wdrażanie nowych projektów
  • lokalizacja zakładu produkcyjnego mieści się w ok. Ożarowa Mazowieckiego

zadania

  • usprawnianie produkcji, zwiększenie wydajności
  • wdrażanie nowych projektów - spektrofotometr, naklejarka
  • kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
  • instalacje maszyn - owijarek u Klientów
  • szkolenie pracowników produkcyjnych
  • zarządzanie ludźmi
  • rozliczanie pracowników, zgodnie z ich kartami produkcyjnymi
  • zadbanie o bezpieczeństwo pracy na produkcji
  • zwiększenie nadzoru BHP
  • prace związane z utrzymaniem ruchu
  • analiza wskaźników produkcyjnych, przygotowywanie raportów

oczekujemy

  • doświadczenia na zmianie / produkcji
  • ·      min. 2-3 letniego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • praktyki w branży opakowaniowej / tworzyw sztucznych / foliowej
  • gotowości do pracy w trybie 2-zmianowym
  • chęci do nauki operowania maszynami do drukowania, przewijania, itp.