kierownik zmiany, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna stasiak+48 501 331 956
numer referencyjny
/323/11/2018/AS - 55158

opis stanowiska

Szukasz pracy w dynamicznym środowisku w nowoczesnej firmie produkcyjnej? Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • zarządzanie zespołem ok. 30 pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP oraz wytycznych dot. standardów firmy
  • udział w procesach rekrutacji oraz organizacja wymaganych szkoleń
  • koordynowanie kluczowych wskaźników produkcji
  • koordynowanie procesu produkcyjnego
  • monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zarządzanie pracami serwisowymi

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i BHP
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean
  • znajomość maszyn CNC oraz systemu SAP
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego