kierownik zmiany, żywiec

lokalizacja
żywiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/331/10/2020/AS - 66146

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy i nowych wyzwań zawodowych, świetnie się składa. Dla naszego Klienta z okolic Żywca rozpoczęłam rekrutację na kierownika zmiany. Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, zapraszam do aplikowania.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 4 brygadowym
  • pakiet benefitów ( dofinansowanie do opieki medycznej, karty multisport, fundusz socjalny- bony świąteczne)
  • system premiowy
  • pracę w okolicach Żywca

zadania

  • planowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych na podległej zmianie
  • zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu
  • dbałość o najwyższą jakość wyrobów
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o jakość, bezpieczeństwo i produktywność na stanowiskach pracy

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • około rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (lider/kierownik/brygadzista zmiany)
  • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office, SAP- mile widziany)
  • umiejętności zarządzania pracownikami m.in. delegowania i rozliczania zadań
  • chęci rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętności efektywnej i sprawnej organizacji pracy
  • komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole
  • determinacji w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • gotowości do podjęcia pracy 4 brygadowej