kompletacja zamówień, garwolin

lokalizacja
garwolin, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/287/09/2018/MB - 53926

opis stanowiska

Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Chcesz połączyć pracę z innymi obowiązkami? Zacznij zarabiać z Randstad

oferujemy

  • Stawkę do 17.80 brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Indywidualne grafiki dla studentów i uczniów.
  • możliwość pracy w systemie weekendowym
  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System)
  • dofinansowany dojazd do pracy

zadania

  • kompletacja zamówień /przewożenie kartonów z produktami do miejsc kompletacji/ obsługa prostych maszyn na produkcji

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • motywacji do pracy
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

MIEJSCE PRACY: GARWOLIN

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dzisiaj.

ZAAPLIKUJ, ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Pracuj" na numer 882 432 162 lub 882 432 167 oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy.