konfekcjoner, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/435/01/2021/IP - 67744

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w obszarze produkcyjnym? Szukasz pracy w systemie 2-zmianowym?

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 22,00 PLN/h
  • możliwa premia miesięczna za obecność w pracy do 500 PLN
  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
  • dwie przerwy po 20 minut wliczone w godziny pracy
  • codziennie - bezpłatnie - świeże owoce, woda, kawa i herbata
  • w każdy piątek bezpłatne kanapki dla pracowników
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • odzież robocza wydawana przez firmę (buty, spodnie, t-shirt, kurtka)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • pakowanie towaru
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • etykietowanie wyrobów
  • umieszczanie gotowych opakowań w kartonach bądź na paletach
  • przepakowywanie towarów w razie konieczności
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń
  • realizowanie produkcji według bieżących planów
  • współpraca z innymi pracownikami - praca w zespołach 3-5-osobowych

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 2-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność
  • motywacji i zaangażowania :)