konserwator instalacji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina szaruga-pichór+48 605264588
numer referencyjny
/107/01/2021/KS - 67435

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia elektryczne i doświadczenie jako konserwator instalacji? Mamy idealną ofertę! Dołącz do firmy, będącej liderem w branży gazów przemysłowych i medycznych. Aplikuj już dziś.

lokalizacja miejsca pracy: Kościan.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową( płatny urlop, opłacone wszystkie składki ZUS)
  • pracę w godz. 7-15

zadania

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu zakładu po stronie mechanicznej i elektrycznej
  • remonty, naprawy, modernizacje oraz przeglądy urządzeń technologicznych
  • szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
  • przeprowadzanie bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,
  • drobne prace tokarskie, ślusarskie i elektryczne
  • obsługa elektronarzędzi oraz urządzeń warsztatowych tj. wiertarka, szlifierka, tokarka itp.

oczekujemy

  • uprawnień elektrycznych SEP gr 1, do 1kV ,
  • doświadczenie w wykrywaniu usterek elektrycznych i mechaniczno-elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi w produkcji przemysłowej,
  • umiejętności pracy indywidualnej oraz w zespole
  • zaangażowania, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków