konserwator maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu, pszczyna

lokalizacja
pszczyna, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,300 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/546/11/2018/AB - 55368

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów tworzących zgrany zespół w międzynarodowej firmie. Sprawdź, jak pracuje się w wyróżniającej się, niepowtarzalnej i przyjaznej atmosferze pracy w z doskonałą kulturą organizacyjną! To ta oferta jest dla Ciebie. Nie czekaj aplikuj już teraz!!!

W związku z rozbudową działu produkcyjnego dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko konserwatora maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: Pszczyna

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - pierwsza umowa na rok
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • pracę w systemie 2 - zmianowym (6.00 - 14.00 oraz 14.00 - 22.00)
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna, pakiet zniżek na zakupy online)

zadania

  • bieżące usuwanie usterek, oraz wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń
  • bieżące i planowe konserwacje urządzeń instalacyjnych i sieci utrzymania ruchu z zachowywaniem terminów wynikających z przepisów zewnętrznych i wewnętrznych
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów pomiarowych w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem
  •  prowadzenie stosownej dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu (doświadczenie w pracy w strefach Ex będzie dodatkowym atutem)
  •  znajomość elektryki przemysłowej
  • uprawnienia energetyczne G1 (powyżej 1 kV), G2 i G3 w zakresie eksploatacji
  • mile widziana wiedza na temat systemów pomiarowych
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,\
  • gotowość do pracy 2 zmianowej