konstruktor działu r&d, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605131666
numer referencyjny
/512/09/2020/ŻG - 65793

opis stanowiska

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu nasz klient należy do grona liderów dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Przewagę konkurencyjną firmy umacniają profesjonaliści z branży HVAC.

W związku z rozbudową struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity - dopłata do karty multisport,, owocowe wtorki
  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,
  • bezpłatny i ogrodzony parking
  • dogodna lokalizacja – blisko DTŚ
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

zadania

  • projektowanie central i urządzeń wentylacyjnych we współpracy z zespołem R&D
  • tworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • analiza i optymalizacja konstrukcyjna wpływająca na poprawę jakości oferowanych wyrobów i redukcję kosztów
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do projektowanych i istniejących produktów
  • śledzenie trendów rynku urządzeń wentylacyjnych
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • udział w opracowywaniu planu wdrożeń nowego asortymentu
  • monitorowanie parametrów jakościowych wytworzonych wyrobów

oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • praktyczna znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych
  • doświadczenie w projektowania urządzeń wentylacyjnych,
  • umiejętność modelowania 3D, znajomość programów Autocad, Inventor
  • mile widziana znajomość technologii wytwarzania EPP
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • nastawienie zadaniowe,
  • pracowitość, sumienność
  • prawo jazdy kat. B.