konstruktor elektronik, krosno

lokalizacja
krosno, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/448/02/2019/ES - 56896

opis stanowiska

Chcesz pracować przy tworzeniu innowacyjnego sprzętu do nurkowania ? Jesteś pasjonatem nowych technologii ? Potrafisz programować ? Nie czekaj - aplikuj już dziś.

oferujemy

  • praca w centrum R&D nad nowymi koncepcjami produktów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie technologicznej
  • możliwość awansu
  • komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • tworzenie rozwiązań prototypowych oraz wprowadzanie nowych koncepcji wg wizji klienta
  • dobór komponentów elektronicznych
  • wykonywanie dokumentacji modułów elektronicznych według określonego kierunku rozwoju urządzeń
  • tworzenie oprogramowania układów elektronicznych i przeprowadzanie testów
  • weryfikacja połączeń układów elektronicznych
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (oscyloskop, analizator widma, generator itp.)
  • nadzór nad uruchomieniem pierwszej partii produkcyjnej

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • umiejętność projektowania PCB w Altium Designer lub innym środowisku do projektowania
  • doświadczenie w projektowaniu analogowych układów elektronicznych
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • umiejętność programowania sterowników i aplikacji w języku C lub C++ dla różnorodnych środowisk (głównie procesory wbudowane, dodatkowo Windows, Linux)
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości kodów źródłowych, zgodnie z obowiązującymi standardami (m. in. system kontroli wersji, testy jednostkowe)
  • wiedza z zakresu przetwarzania sygnałów
  • doświadczenie w realizacji projektów w firmie produkcyjnej