konstruktor elektryk, lębork

lokalizacja
lębork, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/388/07/2019/AJ - 60038

opis stanowiska

masz doświadczenie jako konstruktor elektryk? chcesz konstruować maszyny dla branży spożywczej? czytaj dalej. mamy dla Ciebie ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie z okazji świąt i wakacji
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • paczki świąteczne
  • obiady na stołówce firmowej w preferencyjnych cenach
  • owocowe dni
  • dofinansowanie kursów i szkoleń (kurs języka angielskiego, kurs obsługi programu Catia)

zadania

  • projektowanie systemów automatyki zgodnie z wymogami bezpieczeństwa
  • projektowanie i adaptacja szaf sterowniczych
  • administrowanie dokumentacją, bazami danych
  • nadzór nad projektem podczas instalacji systemów elektrycznych
  • ścisła współpraca z liderami projektu, regularne raportowanie
  • archiwizowanie projektów oraz informacji okołoprojektowych zgodnie z procedurami
  • odpowiedzialność za właściwy dobór komponentów
  • uczestnictwo w projektowaniu maszyn przy współpracy z konstruktorami od strony elektryki, elektroniki i automatyki

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia jako konstruktor elektryk lub chęci rozwoju w tym kierunku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • bardzo dobrej znajomości programu Eplan
  • podstawowej znajomości programu AutoCAD
  • umiejętności i chęci rozwoju w zakresie zarządzania projektami