konstruktor pieców próżniowych, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/386/04/2021/WW - 69595

opis stanowiska

Specjalizujesz się w konstruowaniu pieców próżniowych? W takim razie mamy dla Ciebie świetną możliwość rozwoju!

Dla naszego klienta, globalnej organizacji specjalizującej się od kilkudziesięciu lat w branży obróbki cieplnej, poszukujemy osoby, która chętnie zaangażuje się i wesprze naszego klienta w obszarze konstruowania. Zapraszamy po więcej informacji!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się globalnej organizacji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • dogodny system czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • konstruowanie pieców próżniowych oraz nanoszenie zmian konstrukcyjnych na dokumentacji
  • szacowanie wymaganego czasu na wykonanie kompletnego projektu
  • optymalizacja kosztów i czasu realizacji oprzyrządowania
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (modele 3D, rysunki 2D, listy materiałowe BOM)
  • kontakt i współpraca z klientami przy realizacji zleceń
  • nadzór w trakcie realizacji produkcji oraz odbiór produkcyjny
  • zapewnienie bezwzględnej zgodności projektu z obowiązującymi normami
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w konstruowaniu pieców próżniowych
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości norm i wymagań pod katem UDT odnośnie konstrukcji pieców próżniowych
  • umiejętności planowania i efektywnego zarzadzania czasem
  • komunikatywności oraz chęci do pracy zespołowej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w oprogramowaniem inżynierskim Solid Works