konstruktor/ projektant, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika doryń+48 +48781297213
numer referencyjny
/661/04/2021/DD - 69860

opis stanowiska

Masz głowę pełną pomysłów, które chętnie wykorzystasz biorąc udział w ambitnych projektach?

Jeśli chcesz kreować przyszłość i mieć wpływ na jakość życia naszych klientów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko projektanta/ konstruktora.

Daj sobie szansę na rozwój, podejmij wyzwanie- aplikuj!

oferujemy

  • udział w realizacji niestereotypowych projektów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • możliwość niezwłocznego rozpoczęcia pracy

zadania

  • Opracowywanie projektów w programie Revit,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • standaryzacja i optymalizacja procesów.

oczekujemy

  • bardzo dobrej obsługi programu Revit- warunek konieczny,
  • wykształcenia technicznego (podstawy konstrukcji i instalacji),
  • znajomości programu AutoCAD,
  • znajomość języka angielskiego- mile widziana,
  • doświadczenie w pracowniach projektowych- mile widziane,
  • organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu.