konstruktor, gniezno

lokalizacja
gniezno, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/226/09/2020/AP - 65512

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku konstruktor? System Auto CAD nie jest Ci obcy? Szukasz pracy w której możesz się rozwinąć ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy

oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kompetencji, liczne szkolenia
  • Atrakcje wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem
  • Praca w innowacyjnej firmie, wprowadzającej na rynek nowe technologie.

zadania

  • Projektowanie produktów z branży HVAC
  • Tworzenie nowych modeli produktów (HVAC)
  • Ocena pod względem jakościowym próbnym produktów
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad produkcją i montażem projektowanych wyrobów

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne, minimum inżynier
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów i systemów takich jak : Microsoft Word, Excel i Power Point, 3D Solid Work, Auto CAD
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktor min 2 lata
  • Doświadczenie w branży HVAC
  • Znajomość języka angielskie na poziomie B2