konstruktor, krzyż wielkopolski

lokalizacja
krzyż wielkopolski, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/435/09/2018/NL - 54064

opis stanowiska

Poszukujesz pracy ? Chciałbyś/chciałabyś projektować maszyny i linie produkcyjne ? Ta oferta jest dla Ciebie ! Nie zwlekaj ! Aplikuj !

oferujemy

  • pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych
  • komfortowe warunki pracy, dobrą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie!

zadania

  • projektowanie maszyn i linii produkcyjnych
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D, rysunków wykonawczych i złożeniowych 2D w programie Solid Works
  • nadzór nad prowadzonym projektem w całym etapie realizacji: konstrukcja, zamówienie niezbędnych podzespołów, nadzór nad wykonaniem, próby technologiczne i wdrożenie do produkcji seryjnej
  • opracowanie i uaktualnianie dokumentacji techniczno-ruchowej projektowanych maszyn
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi spółki

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn)
  • znajomości rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
  • praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • samodzielności i zaangażowania w realizację zadań
  • znajomości podstaw języka angielskiego
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programu Solid Works i praktyka w konstruowaniu maszyn montażowych