konstruktor, lębork

lokalizacja
lębork, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/470/07/2019/AJ - 60027

opis stanowiska

masz doświadczenie jako konstruktor konstruktor? chcesz konstruować maszyny dla branży spożywczej? czytaj dalej. mamy dla Ciebie ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie z okazji świąt i wakacji
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • paczki świąteczne
  • obiady na stołówce firmowej w preferencyjnych cenach
  • owocowe dni
  • dofinansowanie kursów i szkoleń (kurs języka angielskiego, kurs obsługi programu Catia)

zadania

  • tworzenie rysunków przy użyciu programów CAD
  • wprowadzanie modyfikacji i ulepszeń oraz wyjaśnienie niezgodności i błędów do istniejącej dokumentacji technicznej konstrukcji i maszyn
  • transferowanie danych technicznych m.in. list materiałowych dla działu przygotowania produkcji
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • dbanie o stałe obniżanie kosztów produkcji poprzez doradztwo w zakresie wprowadzania innowacyjnych rozwiązań
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych punktów krytycznych w konstrukcji, dokumentowanie tych obliczeń
  • bezpośrednie uzgadnianie techniczne oraz technologiczne wykonawstwa projektu z klientami firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci rozwoju w dziale konstrukcyjnym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • znajomości programu AutoCad
  • mile widziana znajomość programów Inventor, Catia