konstruktor, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

paulina fabisz+48 607305108
numer referencyjny
/358/08/2018/PF - 53436

opis stanowiska

Szukasz stabilnego miejsca zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej? Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • dobrą atmosferę
  • pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

zadania

  • optymalne wykorzystanie narzędzi projektowych: Creo, symulacje, analizy tolerancji i łańcuchów wymiarowych w procesie konstruowania
  • czynny udział w procesie rozwoju oraz ulepszania produktu i w opracowywaniu powiązanej z tym dokumentacji
  • przeprowadzanie testów mechanicznych oraz dokumentowanie wyników
  • bliska współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • biegłości w modelowaniu z wykorzystaniem narzędzi 3D: Creo lub pokrewnych
  • znajomości zasad konstruowania oraz analizy tolerancji i łańcuchów wymiarowych
  • mile widziana wiedza z zakresu projektowania i analiz komponentów z tworzyw sztucznych
  • umiejętności czytania rachunku technicznego