konstruktor, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/24/05/2019/AK - 58413

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do międzynarodowej, rozwijającej się firmy? Masz ugruntowane doświadczenie jako konstruktor i jesteś otwarty na kontynuowanie kariery w roli managera projektów? Nie wahaj się, aplikuj na naszą ofertę!

oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8-16
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość długofalowej współpracy
  • dofinansowanie do dojazdów
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania

zadania

  • sporządzanie kalkulacji przed i po wykonawczych poszczególnych produktów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej nowych projektów
  • ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • planowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie produktów i projektów
  • sporządzanie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów lub produktów obejmujących cały proces
  • nadzór i kontrola nad przenoszeniem lub uruchamianiem nowych projektów lub produktów na podstawie opracowanego harmonogramu
  • stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych zamówień (bieżący przepływ informacji w zakresie realizacji zamówienia)
  • nadzór i opracowywanie planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami
  • nadzór i opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń w zakresie projektów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku konstruktora/ projektanta
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania CAD
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęci rozwoju w obszarze zarządzania projektami