konstruktor, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/320/06/2019/SKda - 59585

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze etatu
  • realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
  • program grupowego ubezpieczenia na życie
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy

zadania

  • terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wersji wyrobów produktu
  • modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów
  • konstruowanie nowych wyrobów poprzez uczestnictwo w pracach powoływanych zespołów projektowych
  • prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność i zgodność z wymaganiami
  • prowadzenie bieżącej analizy wyników badań laboratoryjnych oraz uwag zgłaszanych przez klientów
  • opracowywanie harmonogramu badań laboratoryjnych oraz sterowanie całością procesu badań
  • dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne lub mechaniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektrotechniki i automatyki
  • dobra znajomość programów do projektowania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego