konstruktor/projektant, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605207108
numer referencyjny
/138/04/2019/KN - 57761

opis stanowiska

Jesteś osobą kreatywną i dobrze się czujesz w tworzeniu obiektów 3D? Masz doświadczenie w pracy na oprogramowaniu Rhinoceros, Solidworks lub AutoCad? Aplikuj! Podejmij współpracę z międzynarodową firmą z Częstochowy!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • wysoką samodzielność w codziennej pracy

zadania

  • modelowanie i tworzenie obiektów 3D w Rhinoceros
  • tworzenie dokumentacji technicznej i wykonawczej nowych produktów
  • projektowanie nowych ram stalowych według dostarczonych projektów

oczekujemy

  • praktycznej znajomości oprogramowania Rhinoceros 3D/ Solidworks/AutoCad
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenia z modelami / skanami obiektów 3D
  • znajomości obróbki stali, rur stalowych, spawalnictwa oraz podstawowych zagadnień związanych z odlewnictwem
  • umiejętności czytania i wykonywania rysunków technicznych oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętności samodzielnego wymiarowania konstrukcji, czytania dokumentacji projektowej
  • kreatywności i pomysłowości