konsultant 360 ds. relacji biznesowych, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/121/10/2020/AZ - 65963

opis stanowiska

Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę pracy dołącz do naszego zespołu. Randstad Professionals we Wrocławiu poszukuje konsultanta 360 ds. relacji biznesowych.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego oraz jasna ścieżka kariery zawodowej
  • narzędzia ułatwiające pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i rekrutacji
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w miłej atmosferze

zadania

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami biznesowymi
  • aktywna sprzedaż usług HR
  • prowadzenie spotkań biznesowych
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych

oczekujemy

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z obszaru inżynieringu
  • doświadczenie w kontaktach z Klientami biznesowymi
  • doświadczenie w sprzedaży usług HR