konsultant ds. obsługi klienta z j. francuskim, kraśnik

lokalizacja
kraśnik, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/370/10/2019/DP - 61124

opis stanowiska

Język francuski nie jest ci obcy? Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i pewną siebie? Mamy coś dla ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wdrażające do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju osobistego - rozwinięcie skrzydeł, poszerzenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji
  • elastyczny początek pracy (pomiędzy 7:00 - 7:30)

zadania

  • współpraca/koordynacja pracy pomiędzy działem produkcji a handlowcami, którzy ulokowani są we Francji
  • kontakt z klientami francuskojęzycznymi
  • reagowanie na zapytania handlowców i podejmowanie działań
  • rozwijanie wiedzy produktowej
  • przygotowywanie zestawień
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, cierpliwości, otwartości
  • biegłej znajomości j. francuskiego
  • znajomości pakietu MS Office