konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna rzepka+48 697504647
numer referencyjny
/583/04/2021/KR - 69792

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić!

Obecnie do naszego oddziału typu inhouse w Dąbrowie Górniczej (Roździeń) poszukujemy zmotywowanej osoby do podjęcia pracy pełnej wyzwań na stanowisku:

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta.

oferujemy

  • pracę w biurze na terenie naszego klienta (firma produkcyjna w Dąbrowie Górniczej)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością stałej współpracy po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  •  szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat, możliwość nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwijających posiadane umiejętności
  • możliwości rozwoju w ramach struktury
  • codzienne wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów

zadania

  • współprowadzenie biura Randstad (onsite) w siedzibie Klienta – firma produkcyjna w Dąbrowie Górniczej
  • prowadzenie działań rekrutacyjnych online oraz w terenie
  • rekrutacja pracowników tymczasowych niższego szczebla
  • aktywne i kreatywne poszukiwanie kandydatów do pracy
  • bieżąca obsługa klienta
  • budowanie bardzo dobrych relacji z klientem i kandydatami
  •  opieka nad pracownikami tymczasowymi
  •  tworzenie i administracja dokumentacji personalnej

oczekujemy

Jeżeli:

  • potrafisz pracować samodzielnie i pod presją czasu - niektóre dni bywają napięte i będziemy Cię prosić o dostarczenie określonych wyników w ograniczonym czasie
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność bycia partnerem dla klienta
  • jesteś pomysłowy, kreatywny i mocno zorientowany na wynik
  • jesteś osobą energiczną, potrafiącą odnaleźć się w dynamicznych warunkach - każdego dnia mierzymy się z nowymi wyzwaniami w naszej pracy i musimy szybko oraz skutecznie reagować
  • posiadasz doświadczenie w obszarze rekrutacji bądź obsługi klienta, lub jesteś zmotywowany do rozwoju w tym kierunku - będziesz prowadzić rekrutacje oraz regularnie kontaktować się z kandydatami i klientem
  • chcesz się rozwijać w branży HR
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • lubisz kontakt z ludźmi - będzie to największa część Twojej codziennej pracy!

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • możliwość jak najszybszego rozpoczęcia pracy