konsultant ds. rekrutacji i sprzedaży, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra kasprzyk+48 663803365
numer referencyjny
/680/03/2021/AK - 69140

opis stanowiska

Cześć!

Nasz zespół w Katowicach, to grupa zgranych ludzi lubiących ze sobą pracować. Obecnie szuka do zespołu kolejnej pozytywnej osoby.

Masz doświadczenie w rekrutacji specjalistycznej? A może dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w rekrutacji lub sprzedaży? U Nas będziesz mieć możliwość poszerzenia swojej wiedzy i realizacji ciekawych projektów.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na UoP
  • atrakcyjny system premiowy
  • wdrożenie, które pozwoli Ci na poznanie wszystkich aspektów
  • szeroką paletę szkoleń, które nie tylko rozwijają zawodowo
  • hybrydowy system pracy
  • możliwość rozwoju pionowego i poziomego
  • ciekawe i nieszablonowego projekty, również w środowisku międzynarodowym
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, nauka językowy obcych i inne

zadania

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (end-to-end)
  • sourcing najlepszych kandydatów
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami biznesowymi
  • wsparcie Naszych klientów swoja ekspercką wiedzą
  • stała współpraca ze swoim zespołem, oraz wspieranie innych linii

oczekujemy

  • doświadczenia w rekrutacji najlepszych
  • otwartości i chęci do poszerzania wiedzy
  • doświadczeniu w sprzedaży/obsłudze klienta (B2B)
  • pozytywnego nastawienia
  • znajomości języka angielskiego min. B1
  • chęci podejmowania się nowych wyzwań